Sinpaş Gökorman
Yılda tonlarca oksijen üreten, dört mevsim renk değiştiren peyzajı...
ağaçları ve panoramik Çekmeköy Ormanı manzarasıyla Sinpaş Gökorman’da,
kuş cıvıltıları ve orman terapisiyle stresten arınıp, her güne
yenilenerek başlayacaksınız.
Şile - Çekmeköy yolu üzerinde ve Çamlıca’ya 10 dakika mesafedeki konumuyla Sinpaş Gökorman'a bekliyoruz.

100 metre yükseklikte bile dokunacağınız kadar yakın ağaçlar olduğunu düşleyin!
Burada gökyüzü de sizin, orman da!
ŞEFFAF ODALAR
Özel ısıtma sistemiyle yaz kış demeden göz alıcı manzaranızın tadını çıkaracağınız Şeffaf Odalar’da ister dinlenin, ister dostlarınızla keyifli vakit geçirin!
DOĞA VE MİMARİ GÖKYÜZÜNE UZANIYOR
Gökorman, gökyüzünün özgürlüğüne ağaçlarla iç içe yükseliyor. Pencerenizdeki ağaçlarınızla sizi ziyarete gelen kuşlardan ve kelebeklerden ilham alacaksınız. Eşsiz cephe tasarımında kullanılan 200 ağaç Gökorman’daki yaşamınıza keyif katacak
GÖKORMAN’I TASARLARKEN ÇOCUKLAR YİNE BAŞ TACIMIZ OLDU
Gökorman’da oyun alanları çocuğunuzun rahat ve güvenilir bir şekilde çocukluğunu yaşaması için özel olarak tasarlandı. Gökorman’a komşu 10.000 m2’lik parkta; yürüyüş yolu, çok amaçlı spor sahası ve bisiklet yolu sayesinde çocuğunuz doğayla iç içe büyüyecek.
DOĞADAN İLHAM ALDIK!
Çekmeköy ormanının yanında, gökyüzüne uzanan yemyeşil konseptiyle Sinpaş Gökorman’a başlıyoruz. Dünyada yeni bir tasarım trendi olan, yeşili balkonlara, cepheye taşıyan ve ilhamını doğadan alan mimari şimdi Gökorman’da. IKEA, Buyaka, Meydan AVM’lerine birkaç dakika mesafede, Şile yolu, TEM ve 3. Köprü yollarına kolayca ulaşılabilen değerli konumuyla panoramik manzaralı bir yaşam Sinpaş Gökorman’da Proje portföyleri için tıklayın (2)


Satmak, kiraya vermek, almak ya da kiralamak için bize ulaşın, biz sizi ARAYALIM !