Nef Çekmeköy
Sahip olduğumuz
en değerli şey;
“hayat”.
Bizce çok iyi
tasarlanmalı.
Biz, kurulduğumuz ilk günden bu yana metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı hedefliyoruz.

Dokunduğumuz her hayata taze bir nefes verelim, keşiflerimizle herkesi iyi hissettirelim istiyoruz.

Her detayına kadar ince düşünmenin, farklı tarzlar, yaşamlar olsa da her biri için hep daha iyisini tasarlayabilmenin ve insanları aldıkları her nefeste daha da mutlu edebilmenin peşinden koşuyoruz.

İşte bu nedenle de yaptığımız her işte kendimize “Neden daha iyi olmasın?” sorusunu sorarak çalışıyoruz.
Avrupa'nın en büyük havalimanı olan 3.Havalimanı'na Yavuz Sultan Selim Köprüsü'yle direk ulaşılabilecek konumda,

Yeni bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası'nın iş merkezleri Ümraniye ve yeni inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi'ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, Levent - Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika mesafede.

Şile Otobanı, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantıları ve 3.Köprü bağlantı yolunun hemen yanında,

2019'da hayata geçecek Taşdelen-Yenidoğan metro hattına sadece 2km uzaklıkta,

9500'ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Lisesi, SEV Amerikan Koleji, ALEV Okulları, Uğur Koleji gibi anaokulundan üniversiteye 167 okulla Türkiye'nin en büyük eğitim alanının yanı başında,

Avrupa'nın en büyük hastanesi olacak Sancaktepe Şehir Hastanesi'ne 8 km mesafede.
Nef Çamlıtepe'nin mimari tasarımını, 4 nesildir mimar olan bir aileden gelen Selin Maner'in ofisi Selin Maner Architects üstlendi.

Kamboçya'dan Kıbrıs'a, Hollanda'dan Türkiye'ye farklı kıta ve ülkelerde hizmet veren firmanın, 1000 hektarlık eko-turizm alanları, 5 yıldızlı resort oteller, lüks konut ve müstakil adalar gibi farklı alanlarda projeleri bulunuyor.

Çalışmalarında yerel kültür, geleneksel yapı stilleri ve inşaat tekniklerinden ilham alan Maner, binayla çevre arasında güçlü ilişkiler öngören, doğaya karşı sorumlu, ileri görüşlü bir yaklaşımı benimsiyor. Proje portföyleri için tıklayın (6)


Satmak, kiraya vermek, almak ya da kiralamak için bize ulaşın, biz sizi ARAYALIM !